Mitä tapahtui Suomusjärvellä 110 tiellä ? Jäikö kolme noutajaa tosiaan auton alle?Tietääkö joku tapauksesta?
koirat auton alle?
järkyttynyt
8428
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyllä näin surullisesti kävi,koska karkasivat hoitajaltaan.
Kenen koiria mahtoivat olla?
Jotta saisit juoruta kylillä? Sanotaan vaikka Jeesuksen...
hyväjuntti.....olen itsekkin koiranomistaja ,enkä juoruamisen takia kysynyt.Miks aina pitää ajatella ihmisestä kaikkea pahaa?Sun vastaus oli kyl aika kakaramainen. Ainahan lemmikinomistaja tunyee surua,kun eläin kuolee. Oli se sit kenen lemmikki tahansa.Häpeä vastaustasi ja aikuistu!!
Tunyeen sura oli kyl kakakaramaisesti laitettu
Mihinkä tarvitset tietoa koiran omistajista? Eikö voi surra ilman sitä tietoa? Eiköhän sinunkin olisi aika aikuistua ja laittaa asiat tärkeysjärjestykseen. Eläin on eläin, sanoisi nykänen. Mikä on "koiruli"?
Onpahan 3 rakkia vähemmän.
En sitä tietoo tarvitsekkaan,muuten vaan kysyin.Mun asiat on tärkeysjärjestyksessä,ensin lapset ja omaiset,sitten lemmikit.Mutta tiedän myös miltä tuntuu menettää lemmikki yhtäkkiä.Koiruli on koiran hellittely yms. nimi.Onhan vauvakin usein vauveli. Tulitko viisaammaksi?