Onks täällä P.

Mä oon lirissä.
5180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hmmmm. P.

(maiskuttelee).

Äänestä
  • Sulle prkleen pervo pedofiilille ei kukaan täällä laita mitään. Tapa ittes saasta.

    Äänestä

Mikä sulla on hätänä?

Äänestä
  • Kaik on mänt!

    Äänestä

  • TErv.A. kirjoitti:

    Kaik on mänt!

    mitä tarkoitat ? rakkaus mänt, rahat mänt ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikki pielessä kirjoitti:

Mä oon lirissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu