Menin sinne vain sen takia kun luulit että sinäkin menet.

.
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minne?

Äänestä

Valitettavasti minulla on muitakin harrastuksia ja ystäviä, joita olen viimeaikoina lyönyt laimin. Päätin korjata tilannetta noilta osin ja täytyy sanoa, että reissu oli kaikin puolin onnistunut: kaikki rahat menivät viinoihin ja korttipeleihin, mutta edes siitä hirvittävästä väärinkäsityksestä viinakaupassa, minkä tähden ostin kavereille tilauksiin nähden yli tuplasti sen, minkä piti ei tullut kavereilta noottia. He olivat enneminkin innoissaan tutkiessaan kassia.

Äänestä

sano toi hänelle,
pls

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikset tullut? kirjoitti:

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu