Minä taisin tosiaan haluta sinut.

Se ei ollut voitto, haaste. Se oli silmäsi, kätesi ja tapasi katsoa alta kulmain.

http://www.youtube.com/watch?v=vLS_mbNanjw

Hyvästi ystäväni.
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä en aio kysellä yhtään mitään. Enkä sylje silmien väliin kun nähdään. Hienot naiset ei tee niin, mutta toisaalta... mä en ole hieno nainen; ) olen mahtava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tokabiisivuosisitten kirjoitti:

Se ei ollut voitto, haaste. Se oli silmäsi, kätesi ja tapasi katsoa alta kulmain.

http://www.youtube.com/watch?v=vLS_mbNanjw

Hyvästi ystäväni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu