Anaalifistaus

pyllypari

Olimme aikaisemmin hyvin satunnaisesti koittaneet fistata pilluun, mutta siitä ei ollut jäänyt järin hyviä kokemuksia. pillu oli arka monta päivää, eikä seksistä meinannut tulla silloin yhtään mitään. Mutta nyt, eräänä iltana kesken kiihkeän anaaliseksisession päädyimme kokeilemaan fistausta. Naisen esittämän, vähemmän kainon, pyynnön jälkeen mies käytännössä kastoi kätensä liukkariin ja aloitti perseen levittämisen sormillaan. Alun yksi ja kaksi sormea todettiin välittömästi liian vähäksi ja mukaan tuli kaikki muutkin sormet. Hiljalleen käsi saatiin työnnettyä aina vaan syvemmälle. Lopulta käsi oli perseessä aina rystysiä myöten. Mies runkkasi jatkuvasti toisella kädellä ja nainen sai kovan orgasmin samanaikaisesta runkkaamisesta.

Hyviä kokemuksia siis jäi meille ensikerrasta. Seuraavalla kerralla on ehdottamasti tavoitteena saada koko käsi rannetta myöten sisälle.

Kyseessähän ei todellakaan ole mikään anaaliseksin ensikertalaisille tarkoitettu juttu. Eikä muutenkaan varmaan arempien parien homma. Meillä seksi muutenkin erittäin vapautunutta, joten asian kokeilemisessa ei ollut mitään ongelmaa. Myöskin valmistautumisen täytyy ehdottomasti olla A-luokkaa. Hommaa ei voi todellakaan aloittaa työntämällä nyrkkiä sisään, vaan ensiksi perse täytyy totuttaa jollain pienemmällä tavaralla, vaikkapa sitten sillä kyrvällä.

Mites on, kuinka moni muu palstalaisista on rohkaistunut kokeilemaan anaalifistausta ja minkälaisia kokemuksia on jäänyt? Hyviä vinkkejä tai ajatuksia? Millä saada homma luistamaan vieläkin paremmin ja kuinka isoa tavaraa sinne sitten on mahdollista saada?

10

5511

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mkijnhuybnhbh

      Tuttua touhua. Vaimoni pieni nyrkki on ollut usein sisässäni. Lisäksi saan 30/7 kokoista straponia ja aaah.. hunajalla liukastettua kesäkurpitsaa.

      T: maso

    • Fistaan joskus itseäni. Kukaan muu ei ole fistannut minua. Minulla ei ole kovin suuret kädet, mutta ihan tarpeeksi suuret jotta se todella tuntuu pepussa.

      Itse aloitan yleensä pienemmillä leluilla, tapeilla ja dildoilla ja siirryn isompiin. Tällä tavalla on valmiiksi rento. Yleensä nipistän sormet yhteen "nipuksi" ja tungen hitaasti ne sisääni, kunnes koko käsi on sisällä. Sormet edellä. Tällä tavalla myös reikä pikkuhiljaa rentoutuu ja ottaa vastaan koko käden kun laittaa sormet yhteen niin että tulee paksummaksi pikkuhiljaa koko ajan. Voi kontrolloida tunnetta paremmin, ja rentoutuu samalla. Ei kannata yrittää laittaa nyrkkiä sen paksuimmasta kohdasta heti sisään, sillä se on kivuliasta. Parempi pikkuhiljaa rentoutua.

      • Sellainen lisäys, että jos fistaat miestäsi on ehkä parempi että hän ei runkkaa kun työntää kättä sisään. Itse olen huomannut että jos runkkaan samalla kun työnnän kättä sisään rupea jännittämään reikää jolloin sattuu. Kun käsi on kokonaan sisällä, runkkaaminen on sitten taivaallista.


    • ... oon kans aika pienikätinen, mutta ihan ei mahdu käsi sisään.. oonki vasta vuodenverran venytellyt anustani. Oon kyllä kans huomannu ton että runkatessa tulee jännitettyä reikää

    • freaks28

      Moi
      Minua on fistattu anukseen pari kertaa.
      Normi liukastetta ja pikkuhiljaa käsi sisään
      Peppu venyy ja käsi menee vauhdilla pepaan " handballing".

      Tarkoitus oli kokeilla joskus venyykö reikä lisää

      Fistaus tuntuu fistaajalle myös tosi hyvälle
      ainakin ovat sanoneet

    • karhu.pullo

      tyttöystävä fistasi usein ja otti samalla poskeen. yksikseen tavallinen olutpullo on suurin mitä olen kokeillut ja hyväksi havainnut.. samaa kokoluokkaa oleva kesäkurpitsa on paras mitä tiedän oikea muotoilu ja sopiva käyryys... järkyttäviä orgasmeja... aaah

    • Anonyymi

      Vaimo fistannu mua 3v nyt menee kaksinyrkkiä kerralla ja viikko sitte jalkakin ja lisää haluan....

      • Anonyymi

        Kateellinen olen...


    • Anonyymi

      Mä juttelin yhden naisen kanssa tuosta nyrkkinainista. En tiedä ( en kysy ) onko hän itse sitä saanut, mutta kertoi antaneensa nyrkistä miehelle. Mielestäni naisenkin nyrkki on munaa isompi ja epäsäännöllisemmän muotoinen jos sen saa sinne. Kyllä kait sen hetken kerran tai pari kestää, mutta kestääkö sitä sitten enää parin vuoden päästä jos niitä toistoja on vaikka sata. Ne ekat kerrathan on aina paheimipia ihan normaalissakin jutussa. Itsellä ei ole kokemusta sen kummemmin antajana kuin vastaanottajanakaan vaikka siihen oli mahdollisuuskin. Itsellä on tuorein muisto eturauhasen tunnustelusta joka kesti ehkä sen puoli minuuttia.

    • Anonyymi

      Kyllähän nyrkin saa sulkija lihaksen ohitse jopa helposti jos anaali yhdyntää harrastanut.
      Kyllä fistaus tulee eli lima lentää kun nyrkillä nai aluksi hiljalleen, vastaan ottaja kun täydessä vaudissa avaa reidet kunnolla, merkki voit naida täysillä. T. Saanut käden kyynärtä myöten sisään. M. 44v homo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      197
      1839
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      48
      1006
    3. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      936
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      821
    5. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      93
      711
    6. Mitä toivot tulevaisuudelta?

      😊
      Ikävä
      63
      704
    7. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      70
      639
    8. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      86
      592
    9. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      581
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      22
      575
    Aihe