Katsoin juuri Meidän häät- jakson ekaa kertaa alusta loppuun, koska olin niin aito ja mukava suomalais-irlantilainen pari Heidi ja Stephen mukana! Todella hyvä jakso! Kaikkea muuta kuin nämä hääohjelmat normaalisti.
Onnea ja hyvää jatkoa parille ja heidän esikoiselleen!
Meidän häät, vihdoin aidosti ihana jakso
Vihreä saari
1
232
Vastaukset
- kuvottavaa!!!
Taas mamuhäät?! Sappi kiehuu... yhdessä jaksossa oli joku mustamies ja naikkonekin oli joku mamu!
Taistelu isänmaasta on alkanut, ei ihme että Perussuomalaisten kannatus nousee... onko suomessa kohta suomalaisille enää tilaa kun mamut miehittävät maan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1963611Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572257Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3762220- 432092
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321501Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4781223- 541213
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211073- 621043