Seppänen päätti valita pelaajien suosikin Ahon ja vielpä tekaisi 1 1 sopimuksen.Nyt katsotaan miten pitkäm putken Ahon persuus kestää,tätä voidaan katso varmaan vaikka divariin saakka.Sekään ei ole mahdottomuus jos huhussa on perää,ettei jätkät olis treenannut kesällä paskan vertaa.Välit Duffan kanssa sen verran tulehtuneet ettei pelaajia ole napannut harjoitella.Kaikkihan muistaa miten tepsukoiden kävi mestaruuden jälkeen,kun ei jengiä napannut harjoittelu.
Toivottavasti Aho pistää kylmästi vilttiin jos ei nappaa pelata ja ottaa divarista tilalle.Ei ne jätkät varmaan hunompia maalintekijöitä voi olla.Kannatas harkita sieltä kovapalkkaisimmista niitä viltti komenuksia,niin voisivat miettiä mistä heille maksetaan.Pelaamisesta vai käkkimisestä.
Odotan mielenkiinolla kun Tapparan jätkän pätkät pistää Jyppiä 1-0 kuokkaan.
Asenne pitää muuttua täysin,jotta Jypin pelejä viitis tulla katsomaan
Nyt kun Aho on valittu
JYPPIII
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841679- 851212
- 1101113
- 66880
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33643