Tuomo Romppanen

Vieläkö toimii Lahden vihreiden lippulaivana. Toivottavasti ei ainakaan työskentele lapsien kanssa.

Sanoutuuko vihreät irti kunnanvaltuutettunsa pedofiliasta?
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vihreissä tuo on meriitti.

Äänestä

Saksassa vihreissä 80-luvulla pedofilia oli ennemminkin sääntö kuin poikkeus.

Äänestä
  • Mies raiskasi oman riikinkukkonsa – saa raskaat syytteet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rehti persu kirjoitti:

Vieläkö toimii Lahden vihreiden lippulaivana. Toivottavasti ei ainakaan työskentele lapsien kanssa.

Sanoutuuko vihreät irti kunnanvaltuutettunsa pedofiliasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu