Olen oikeasti jo luovuttanut

5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sata plussaa tälle biisille ja ap.n valinnalle.
Vaikuttavaa!! Aina ja ikuisesti!

Äänestä

Pidän noista kahdesta ylimmäisestä kappaleesta

todella paljon.

Kuten pidän lämpimästä sylistä ja lämpimästä sydämestä.

Ja ihmisestä, joka on hyvä eikä ole petollinen.

Äänestä

Mä en tajua näitä. Miksi joku asia on yht'äkkiä luopumista. Mitä on mahtanut tapahtua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Show must go on kirjoitti:

Täällä olen onnellinen.

http://www.youtube.com/watch?v=YHOKosvAxcs&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu