Loppuukohan tämä ikävä koskaan..? Tiedän että et muista minua enää, ja olin aina jokseenkin yhdentekevä sinulle, etkä varmasti lue tätä palstaa, mutta heitänpä kysymyksen "avaruuteen"... Epäreilua, että tunteet toisiamme kohtaan pystyivätkin olemaan niin erilaiset.
Oivoi... Jani..
:(
9223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Muistan.
Hmm... Noh, jaah... Et varmaan ainakaan muista hyvällä. Oikeammin olisi kai ollut sanoa, ettet muistele minua enää... En tosin usko, että olisit se Jani jolle tämän viestin tarkoitin. Hän on pohojosen poikia, ja sinä olet varmaan se eteläsuomesta oleva, vai mitä..?
MUISTAN SINUT PIRULLISEN JUOPON AKAN!
En minä juopottele, en ole ollut edes koskaan humalassa... Pirullinen varmastikin olin yhdessä vaiheessa, mutta sellaisia ihmiset välillä on -sinäkin ja ihan kaikki.
Ei se lopu, laimenee ehkä ajan myötä. Terveisin, toinen Jania kaipaava, tiedä vaikka olis se sama...
No joo... Kyllä sillä Janilla käsittääkseni näitä "ihailijoita" riittää. :) Oululainen on kyseessä minun tapauksessa, entäs sinun?
No sit ei oo sama...
Ketäs meistä sä sit kaipaat?
Onkohan sillä sitten loppujen lopuksi mitään väliä, ketä kaipaan, kun ei hän tähänkään asti ole halunnu yhteyksissä olla? Sanon vaan, että mennään vielä "ylemmäs" kartalla.