Mari ERoa heti!

Moka mari on vienyt kannatuksen SUOHON!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mari nuolee edeleen kokoomusta, vaihka nyt linja on erilainen!
Tosioutoo?
Vain demareita haukutaan?!

Onko Mari SEONNUT?

Äänestä
  • Tiedämme ainakin vuoden ajalta mikä on kokoomuksen hallituspolitiikka!
    älytön velanotto ja yritysten tukeminen, että osinkot on suuret!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riittää Minkkiä! kirjoitti:

Moka mari on vienyt kannatuksen SUOHON!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu