Hyvä Homma
Opastusta persuille
273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Nää sivut ei toimineet mulla kunnolla, mutta hienosti oli Anonymous edustettuna etusivulla.
Nää vihreet naiset voisivat mennä jakamaan sitä toosaansa Husseneille sinne Turkin Alanyaan ja kertomaan saudeille ilosanomaansa tasa-arvosta. Turha täällä netissä on meuhkata tuollaisen asian takia.
Hyvä Homma on alkuperäistä Hommaa monta kertaa säälittävämpi yhteisö, jonka tekijät ovat menettäneet kosketuksensa tähän todellisuuteen lähes täydellisesti.
ovat kyllä kauempana reaalimaailmasta kuin nämä järkeväntuntuiset hyvähommalaiset. H-foorumin rotutietoinen kansallinen uho on tuulahdus menneiltä vuosisadoilta. Sinne he meidät käytänössä veisivätkin jos heidän ehdoillaan elettäisiin. Rajansa ja järkensä sulkenut Suomi palaisi hevosvetoiseen talouteen eikä pettukaan olisi vieras juttu ruokapöydässä - niin niitä hevosiakin olisi vain "rikkailla".