Joskus pelailen näitä sähköpostiin säännöllisesti tulevilla houkuttelutarjouksilla aikani kuluksi, mutta omaa rahaa en viitsi peleihin pistää kuin harvoin suomalaiseen lottoon.
Tällä viikolla sain taas 10 ilmaista pyöritystä johonkin uutuushedelmäpeliin.
Kierrätysvaatimukset ovat yleensä n. 30 kertaa ilmaisvoitto, eli jos voitat esimerkiksi 2 euroa ilmaisilla pyörityksillä, sinun pitää pelata vielä 60 euroa jotta saat voiton kotiutettua tilille ilman omaa talletusta. Aika tuuri pitää siis käydä, jotta 2 eurosta pääsee kotiutettavan potin kasvattamaan.
Näin kuitenkin tapahtui. Pelasin ilmaiskierrokset ja tilillä oli tämän jälkeen 2 euroa. Pyöritin tämän jälkeen kerran euron panoksella ja 600 euroa pamahti! Sen jälkeen pelailin loput vaatimukset, ja kierrätysehtojen täytyttyä kotiutin 570 euroa. Rahat olivat tilillä kolmen päivän jälkeen ilman mitään kummallisuuksia.
Kannattaa hyödyntää nämä houkuttelutarjoukset, mutta pelaa vain tunnetuilla pelifirmoilla ja tutustu huolellisesti kotiutusehtoihin jottei onnenpotkaisun jälkeen tule paha mieli, kun rahoja et saakaan. Voitto tuli hyvään tarpeeseen pienillä tuloilla elävälle eläkeläiselle. Taidan kuitenkin ostaa sillä korkeakouluopinnot aloittaneelle lapsenlapselle yllätyslahjaksi kannettavan tietokoneen, jota hän on tarvinnut :-)
Voitin ilmaispyörityksillä
pelailijapappa
1
341
Vastaukset 1
- jepppppa
Onnea :) Itsekin olen monesti voittanut noilla ilmaispyöräytyksillä, niin että on saanut kotiuttaakin muutaman satasen,itse kyllä pelailen muutenkin..siis omallakin rahalla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791100
- 1041075
- 67512
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13440
- 42422
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391