Mulla on 50-60L akvaario, ja tällä hetkellä 10 neontetraa, 2 mustatetraa.. NIIN olisin kiinnostunut ostamaan akvaariooni sammakoita JA uusia kalalajeja. elikkäs olisin otettu jos voisitte laittaa mulle viestiä mitä suosittelisitte.. Akvaariosta jouduttiin oottamaan leväiset kasvit poies..
asiallahan ei ole kiire, mutta olisin hyvin kiitollinen jos saisin helppiä!
etukäteen kiittäen !!
etsiskelemässä akvaarioon uusia asukkeja!
neitikala
1
105
Vastaukset
- samuliini,.ft
Älä ainakaan sekoita sammakoita sinne... Eri lajeja ei tule koskaan sekoittaa keskenään ! Sammakot tarvitsevat oman akvansa/ terran riippuen sammakoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4014521Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1221765- 1381538
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko731283Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151086Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔721077Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise131029Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään65983- 38960
- 66942