Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kellään muulla samaa ongelmaa?

Asia yksinkertaisesti, Se ei mahdu!

Voiko asia siis tosiaan olla niin että muna ei tule koskaan mahtumaan, vai saattaako se johtua siitä että olen vuoden ollut selibaatissa?

Jotenkin vain huvittaa koko asia että nykyisellä jätkäkaverillani olisi niin iso muna että hän ei minuun mahtuisi mutta sitten toisaalta sekin on aika noloa.
62680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sama ongelma, mulla ei mahdu kunnolla tyttöystävän sisään...vaikka en koe että mulla ole kuin "normaali" kokoinen. Liukkari auttaa, mut on kyllä silti aika hikistä puuhaa:)

Äänestä
  • Mä taas olen tosi tiukka... Tai sitten jätkäkaveri on oikeesti vaan niin iso. Ei voi sanoo kummin päin se oikeasti on, Mutta eihän sitä aina tarvitse seksiä ns. oikeasti harrastaa. =D (ilman sitäkin voi olla onnellinen... mikäli ei ole addikti)

    Äänestä

  • Pygmi kirjoitti:

    Mä taas olen tosi tiukka... Tai sitten jätkäkaveri on oikeesti vaan niin iso. Ei voi sanoo kummin päin se oikeasti on, Mutta eihän sitä aina tarvitse seksiä ns. oikeasti harrastaa. =D (ilman sitäkin voi olla onnellinen... mikäli ei ole addikti)

    koetatko varmasti oikeaan reikään? Mulkku ei oikeastaan voi olla liian iso reikään, joka on suunniteltu syntyvän lapsen päänkoon mukaan. Kenelläkään ei ole niin isoa mulkkua, vaan silloin melko varmaan on kiinnikkeitä tai muuta pillussa, joten käynti gynellä voisi auttaa.

    Äänestä

eip mahdu meilläkään..vaan yritetään kuitenkin kokoajan josko se jonakin päivänä mahtuisi

Äänestä

Ei ollenkaan vaikea uskoa, sillä vaikka itse olen suht pienellä vehkeellä varustettu mies, niin sen mahtuminen avovaimooni on todella tiukalla.

Äänestä
  • meillä sama ongelma, mahtuu kyllä sisään, mutta sisäänmeno sattuu miestäni todella paljon, minulla liian pieni reikä ja miehellä todella iso kalu,
    kertokaa neuvoja miten saisimme seksin sujumaan?
    se alun kipu vie sitten kalun pieneksi, eikä jaksa olla kauaa sisällä, miten voimme ikinä saada lapsia kun mieheni ei pysty tulemaan sisälleni, siis päästämään nesteitä sisälleni.
    olemme seurustelleet vuoden ja muuten seksielämä kohdallaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pygmi kirjoitti:

Asia yksinkertaisesti, Se ei mahdu!

Voiko asia siis tosiaan olla niin että muna ei tule koskaan mahtumaan, vai saattaako se johtua siitä että olen vuoden ollut selibaatissa?

Jotenkin vain huvittaa koko asia että nykyisellä jätkäkaverillani olisi niin iso muna että hän ei minuun mahtuisi mutta sitten toisaalta sekin on aika noloa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu