Onko lukijoiden joukossa parisuhteessa elävää pariskuntaa, jossa fistattavana on mies?
Toivon asiallisia kommentteja!
Toivon asiallisia kommentteja!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No eipä ole niin hyvin lykästänyt, mutta olisi mukava löytää joskus semmoinen nainen joka strechais, nyrkittääs ja ehkä straponilla vielä rytkyttääs oikeen kunnolla.
Joo! Exä lämmitteli ensin ja sit nai nyrkillä hyväillen kalua samaanaikaan. puristi kyrvänjuuresta ja rauhotti just ennen orkkua. saatto kiusata 10 orkkua ennen ku vapautti "piinastas" ja anto laueta kunnolla. Pää puutu ja taju meinas aina lähtee, jotain käsittämättömän mielihyvän ja orkun sai aikaseks!!! onnekkaita ovat he jotka uskaltavat jasaavat kokea tuon!
Olen ollut vanhemman naisen kanssa mikä on 25vanhempi, tykkää tehdä ja puristella munaa oikein kunnolla.kun valitan. Onneksi sillä on pieni käsi.Kuitenkin käyn sen luona jostainsaan kokemuksia. syystä että saan kokemuksia.