Jos ajattelet niin

niin olen surullinen :( Olet kuitenkin minulle tärkeä.... ja olen ja olisin valmis sinun kanssasi jakamaan, kaiken, ihan kaiken! Mutta et sitä kuitnkaan ilmeisesti enään halua :(
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole suruinen
ole iloinen
pinnistän ja
ponnistan
jospa
hän haluaakin..
ompa vähän tyhmä
jos ei sua halua..

Äänestä

En mee enään samaan höplään....nyt sammuta toosan ja menen nukkumaan nautinnollisia unia.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voihan p kirjoitti:

niin olen surullinen :( Olet kuitenkin minulle tärkeä.... ja olen ja olisin valmis sinun kanssasi jakamaan, kaiken, ihan kaiken! Mutta et sitä kuitnkaan ilmeisesti enään halua :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu