Isot rinnat ja tiukka pvc saa kullin räjähtämään. Kun vaan uskaltais avovaimolle ehdottaa näitä leikkejä ja asuja. Tuollanen asu ois ihana http://huisaa.com/2011/10/04/leather-pvc-invasion-k18/red/
PVC-pimu
19
3802
Vastaukset
- ====CD
No tuohan on Bianca Beauchamp, varmaan maailman tunnetuin fetissimalli. On kyllä täyttä tavaraa.
- latex ja pvc
Tuo ei ole PVC-asu. Se on selvästikin latexista eli kumista tehty.
- kokovartalohoito
Ehdota vaan. Saatat yllättyä. Nykyään naisväki on vain mielissään kaikesta erilaisesta. Ei eletä enää historiassa. Sanon näin, koska olen asian itse kokenut ja ollaan jo nk. keski-ikäisiä.
Ja jos et sano, asia voi vaan jäädä kaivelemaan ja joskus tulla kuitenkin esille. Siitä voi nauttia jo nyt! Tällaiseen fetissiin voi tulla tutuksi vähitellen.
Ei meilläkään vaimo tiennyt, että oli itse samanlainen fetisisti. Nyt on kaappi täynnä kumi- ja pvcasuja ja seksi aivan taivaallista! Ja kestää joskus koko viikonlopun!
Tuumasta toimeen!- Arvaa mitä?
Haluatko tietää mitä meillä muija sanoi kun esitin toiveitani saada nähdä hänet pvc-asuisena.
"Minähän en tuollaisia huoravaatteita päälleni pue" - kokovartalohoito
Arvaa mitä? kirjoitti:
Haluatko tietää mitä meillä muija sanoi kun esitin toiveitani saada nähdä hänet pvc-asuisena.
"Minähän en tuollaisia huoravaatteita päälleni pue"Ehkä vaimosi ei ymmärrä symboliikkaa. Tärkeintähän on ymmärtää se, että paras fantasia on se oman vaimon toteuttama. Ilman häntä ei sellainen kokemus olisi mahdollinen muuten kuin maksullisena. Ja se on kokonaan eri asia. Kysyppäs vaimoltasi esim. hänen fantasioistaan, jos sellaisia on. Ehkä siitä pääsee keskustelun alkuun. Jos on kokonaan kielteinen asenne "leikkeihin", elämä voi olla vaikeaa. Ehkä silloin voisi etsiä muita ratkaisuja, koska pitemmän päälle toinen tai molemmat kärsivät tilanteesta. Fetissi ei katoa, vaikka sitä ei harrastaisikaan.
- onni yksillä
Arvaa mitä? kirjoitti:
Haluatko tietää mitä meillä muija sanoi kun esitin toiveitani saada nähdä hänet pvc-asuisena.
"Minähän en tuollaisia huoravaatteita päälleni pue"Heikko itsetunto vaimolla? Minulla kävi parempi onni, vaimo sanoin että ei osaa kuvitella enää nykyisin seksiä ilman latex asua.
- sdffdsmb
Arvaa mitä? kirjoitti:
Haluatko tietää mitä meillä muija sanoi kun esitin toiveitani saada nähdä hänet pvc-asuisena.
"Minähän en tuollaisia huoravaatteita päälleni pue"Vaimo sanoi näin: haluan olla sinun huorasi. Olin kyllä ihan äimän käkenä. Ja tekee kaiken, ja tekee oikein. Ilmeisesti kaikki sopii, kaikissa asuissa. On myös erittäin kaunis joten ei voi olla siitä kiinni etteikö saisi muitakin halutessaan.
Arvaa mitä? kirjoitti:
Haluatko tietää mitä meillä muija sanoi kun esitin toiveitani saada nähdä hänet pvc-asuisena.
"Minähän en tuollaisia huoravaatteita päälleni pue"olisit kysynyt että käykö sitten että sinä puet ne asut päällesi
- Fetissit on rikkaus!
- Kaunista kuvissa...
Harmi vain että nuo studiokuvat eivät vastaa todellisuutta. Oikeasti asu istuu sieltä roikkuu täältä ja tuolta liian tiukka, nainen ei juuri hymyile koska hiostaa ja on paskamainen yllä. Kiiltoakaan ei juuri ole ja jos laittaa kiillotusaineita niin kalusteet tahriintuu... hajukaan ei ole miellyttävä.
- Öh gamb bönk
^ Noin kirjoittaa ihminen, jolla ei ole fetissiä eikä tietoakaan siitä.
- Just niin
Näin valitettavasti usein käy.
Ja jos vaimo vielä pitää näitä asusteita, niin sovittamaan ei saa, eli joutuu ostamaan sikaasäkissä ja vääränkokoista kampetta kertyy nurkkiin ja rahaa menee. - kokovartalohoito
Just niin kirjoitti:
Näin valitettavasti usein käy.
Ja jos vaimo vielä pitää näitä asusteita, niin sovittamaan ei saa, eli joutuu ostamaan sikaasäkissä ja vääränkokoista kampetta kertyy nurkkiin ja rahaa menee.Ehkäpä pitäisi muistaa se, että jos vaimo pitää kumiasusteita vain miellyttääkseen kumppaniaan on eri asia kuin se, että vaimolla on kumi/PVC fetissi. Jos fetissi on piilevä, niin se saattaa tulla esiin kun asiaa harjoitellaan. Jos fetissiä ei toisella ole, niin asia on sitten hankalampi. Jos on ja se on hyväksytty, niin voi olla varma, että koot ja mallit löytyy ilman avustusta.
Meillä kun vaimo huomasi olevansa kumifetisisti, niin hän sitten sisusti yhden makuuhuoneen asianmukaisesti. Ei tarvinnut olla neuvomassa ja asustepaketteja tulee noin kerran viikossa. En ole ihan vielä itse tottunut asiaan. Tuntuu liian hyvältä ollakseen totta. - treddyxcs
Ei hiosta liikaa, ja oikea asu ei ole tiukka, paitsi jos kantaja on liian lihava. Kunhan olet harrastanut asiaa joitakin vuosia niin ymmärrät mistä puhutaan.
- le art o
Just niin kirjoitti:
Näin valitettavasti usein käy.
Ja jos vaimo vielä pitää näitä asusteita, niin sovittamaan ei saa, eli joutuu ostamaan sikaasäkissä ja vääränkokoista kampetta kertyy nurkkiin ja rahaa menee.Me sovitettiin alan liikkeessä, ja myyjä avusti tilanteessa, hyvät asut tuli valittua.
no sitten et oo osannut tilata sitä mitä keho tarvitsee. tai käyttäjä ei todellakaan ymmärrä mitä ihanaa hänellä on... ja kalusteita saa kaupasta uusia jos nyt väkisinkin täytyy ainoalla sohvalla olla.. mikään ei kiihota kuin aito kumin haju
- Joulupukki ukm45
Ihanaia asuja, eikä takerruta matskun suhteen ykistyiskohtiin. Punainen Joulun väri,osta vaan pukin konttiin. Kun viertaat /lapset nukkumaan Naisesi avatkoon pakettisi. JoulunTaikaa.
- Anonyymi
Ehdota rohkeasti vaan
- Anonyymi
On kaunista kun nainen uskaltaa olla moiset vaatteet päällä oma itsensä ja vaikka vielä erittäin kaheli lisäksi.
Terveisin sellaisen naisen haluaisin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille
Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest275317Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois
Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul884723Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä
Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden2893748Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen
haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota1233170Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota
Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma472709- 252038
Joulun ruokajonoissa entistä enemmän avuntarvitsijoita - Mitä ajatuksia tämä herättää?
Räppärit Mikael Gabriel, VilleGalle ja Jare Brand jakoivat ruokaa ja pehmeitäkin paketteja vähävaraisille jouluaattoa ed1071887Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"
"– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri101877- 2481822
Pyydän anteeksi etten osannut ratkaista
Mitään muuta kuin lähtemällä. Et oikein tullut vastaan etkä kuunnellut. Tuntui että minun piti koittaa sopia ja sovitell721730