massu tuntuu poksahtavan! :-D

Kuulostaa varmaan tosi hassulta, mutta olotila on vallan toinen. Rv 25 ja massu tuntuu repeävän liitoksissaan.. Painoa tullut 4kg ja bmi18. Tuntuu oikeasti tukalalta, vatsanseutua kiristää:/ muilla samoja tunteita?
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

täällä on kyllä samoja tuntemuksia ollu jo aika kauva ny rv 35 2 täällä vaa odotellaa millo nyytti haluais masusta ulos.. :) alkaa olla jo aika tukalat oltavat tän valtavan masun kans..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suskiinamami kirjoitti:

Kuulostaa varmaan tosi hassulta, mutta olotila on vallan toinen. Rv 25 ja massu tuntuu repeävän liitoksissaan.. Painoa tullut 4kg ja bmi18. Tuntuu oikeasti tukalalta, vatsanseutua kiristää:/ muilla samoja tunteita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu