Audi A 3 vm 2002 puolivalot

Mikseivät puolikkaat syty vaikka polttimot (H 1) sekä sulakkeet ovat kunnossa ?
Muut valot kyllä toimivat.
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viiksikytkin oli golfissa rikki.Lienee sama vika kun a3 samaa tekniikkaa.

Äänestä
  • Joo valokytkin (kiertokytkin A3:ssa) on rikkoutunut joissain Aakolmosissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hermostunut valoihin kirjoitti:

Mikseivät puolikkaat syty vaikka polttimot (H 1) sekä sulakkeet ovat kunnossa ?
Muut valot kyllä toimivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu