Onko Tuksu viisastunut?

On muuttunut kaikki päälaelleen nimittäin alimpia julkisuus-sekoilijoita ovat nyt Jussi ja Saana sekä Martina (no ehkä vielä Eskokin). Mutta pahin sekoilija Tuksu, ei ole sekoillut! Täh????
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuksu vaikuttaa kuulemma maailmanmenoa palstalla

Äänestä

Kohta alkaa Tuksun ja aviomiehen oikeudenkäynti-farssit. Keikoillakin meno on kuulemma hurjaa, siskon kanssa pelehtimistä yms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missä Tuksu???? kirjoitti:

On muuttunut kaikki päälaelleen nimittäin alimpia julkisuus-sekoilijoita ovat nyt Jussi ja Saana sekä Martina (no ehkä vielä Eskokin). Mutta pahin sekoilija Tuksu, ei ole sekoillut! Täh????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu