Nostakaa rahat pankkitilitä pois

vielä ehtii muuten ne on kreikas tai italiaskyllä nyt on sukanvarsi parempi paikka säilyttää kuin joku pankki kaikki on kytköksis euroopan sotkuun ja suomen kansa maksaa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Turha on arvotonta sukan varteen pistää, pitäis vaihtaa kruunuihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä ehtii kirjoitti:

vielä ehtii muuten ne on kreikas tai italiaskyllä nyt on sukanvarsi parempi paikka säilyttää kuin joku pankki kaikki on kytköksis euroopan sotkuun ja suomen kansa maksaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu