Luuserit= Suomipopin uusi aamuohjelma

Jep. Mageeta. Sairaan siistiä.
Suomipopin uuden aamuohjelman nimeksi voinee tulla LUUSERIT.

Näillä on varmasti aina meno ihan katossa ja kuuntelijat tooosi tyytyväisiä.
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hävettää kanavan puolesta. Kataja jo potkaistiin ulos toiselta radiokanavalta. Ehkä vielä sulattaisin silti hänet mutta että nyhverö-Esko tilalle! Miten alas voi kanava vajota. Suurempaa virhettä ei voi tehdä. Typerät luulevat vai tosissaan, ennakkomainontaa kun skandaalijulkku Seiskasta tulee juontajaksi ym. Eivät suomalaiset ole NOIN tyhmiä. Kuulijaluvut tippuvat kuin lehmän häntä. Vähän samanlaista sekoilua mitä oli levy-yhtiöllä, kun otti Martina-epävireinen-laulajan levyttämään ja takkiin tuli ja kovaa.

Äänestä

Suomalaiset radio juontajat on kertakaikkisen tylsiä ja persoonattomia.

Äänestä

muka tähänkään asti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeb, jeb kirjoitti:

Jep. Mageeta. Sairaan siistiä.
Suomipopin uuden aamuohjelman nimeksi voinee tulla LUUSERIT.

Näillä on varmasti aina meno ihan katossa ja kuuntelijat tooosi tyytyväisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu