vieläkin miettii?? No ei nyt jaksa tänään muuta. No enpä usko et arvaat ;)
Arvaatko n--nen
kuka sua
15441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
No tietysti sinä,kukapa muu? :)
No äh,mistä sä heti arvasit?
posket ja korvat punaisena hehkuvat kuumana
ajatustesi voimalla
No joku on ainakin vimmaisesti yrittänyt etsiä. Toivoisin tietenkin, että Hän...
mussa ei oo pitkästi miettimistä, kun oon niin yksinkertainen :)
No, käyhän se miettiminen hyvin unen saantiin, niinkuin ristikot ja sen sellaiset
pulmapuuhat.
Onko sillä sitten kuitenkaan merkitystä jos et halua sitä itse kertoa että välität.
Surullista on kantaa haavetta joka ei toteudu.....
olisi se hienoa, jos ajattelisit mutta et ajattele tiedän sen. Hyvää yötä ja näe kauniita unia ketä sitten ajatteletkin.
Minä ainakin nukuin yöni niin huonosti kuin vain voi :(
Mutta onneksi kahvi sai oloni jälleen virkeäksi, joskos
saisi jatketuksi eilen kesken jääneitä hommia . . .
Olokin on parempi, niin . . . fyysisesti kylläkin.
Minä ainakin ajattelen erästä ja olen ihan rikki.Vaikka mihin menen ja mitä teen
niin aina vain tulee mieleen hän.itsehän tietysti olen tilanteeseen syylinen.
En kyllä ole pettänyt ketään ,mutta toisen ajattelu tuntuu kyllä pettämiseltä sekin...Järki voitti ...sitä en tiedä oliko oikea
päätös.Ystävyys riittäisi,mutta enää en rohkene edes viestiä lähettää.
Sattuu mahdottomasti ja ikävä on älytön.
Olet siis jo jonkun vaimo? Nyt vaan pohtimaan, miten voisit rakastua mieheesi uudelleen.. Vaikeaa, mutta täysin mahdollista. Mutta kannatta yrittää.:)
Kyllä minä rakastan jo .En minä halua "häntä" sillä tavalla.Joskus vain
olemassaolokin voi olla tärkeää.Kyllä tämä ohi menee.Täytyi vain oikein kirjoittaa asia ulos..Eikö sitä sanota ,että täytyy purkaa asioita ulos niin kyllä se helpottaa...:)
Mikä on se asia, esine, lause tai muu merkki, mistä sellaista voisi edes päätellä? Mikä?
Syyllisyys, sehän se on. Ei rakkautta pohtimalla takaisin saa, jos on mennyt niin on mennyt. Ukkomiehet ja akat pysyköön siippansa vieressä tai ottakoon rehellisesti eron, pettäminen on pelkuruutta ja perseestä.
Olet oikeassa.Minä kuitenkin myönnän olevani ihminen joka tekee virheitä.Luulin olevani ihminen joka on kiltteyden perikuva.Kukaan ei uskoisi jos asiasta tietäisivät.Olisiko merkki siitä ettei kannata tuudittautua normaaliin elämänmenoon joka on tuttua ja turvallista.Joskus voi elämässä tulla tilanteita,että kävelee jäätiköllä jonka luulee kestävän ja hups jalka meneekin läpi.
Puhut asiaa rouvaseni,täydet pojot sull ja ruusupuska, ole hyvä!!