En harrasta laajaa nimi merkki kirjoittelua

Laittakaapa vaikka
Arto Hirvonen 23.11.2010 06:40
minulle vinkiksi ne laajat nimimerkki kirjoitukset. Olen samanlainen Suomi24 kirjoittaja, kuin muutkin en harrasta laajaa nimi merkki kirjoittelua. Enkä tee asioilla robakantaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Työnnä sormesi perseeseesi ja sen jälkeen haistele sitä. Millaiset fiilikset tulee?

Äänestä

Kotkan persut ovat hirttäytyneet tähän Kerviskeissiin. Eerola lopetti vuohkaamisen Kervisestä kun pääsi kansanedustajaksi. Muut persut, Hirvosta lukuunottamatta, ovat tajunneet koko asian naurettavuuden. Hirvosella taas ei ole mielessä kuin seuraavat kunnallisvaalit ja niissä oman äänimäärän kasvattaminen. Näyttää siltä, että Hirvonen on mielestään liian vaatimattomassa asemassa Kotkan kunnallispoliittisessa hierarkiassa. Tätä Kotkan palstaa kyllä seuraa ihan huumorimielellä. Missään muissa palstoissa ei jatkuvasti rikota palstan ylläpitäjän sääntöjä kuin Kotkan palstalla. Jos jatkuvia massapostauksia poistetaan niin alkaa kauhea ruikutus, että taas demarit poistavat persujen, usein Hirvosen, asiallisia kirjoituksia.Hirvonen ei ymmärrä miltä julkisuuteen näyttää pakkomielteinen Kervis-kirjoittelu. Ihmiset käsittävät Hirvosen olevan Kotkan perussuomalaisten johtaja. Hyvää kuvaa yhteistyökyvyistä ja kykenemisestä ongelmien ratkaisuun ei ainakaan Hirvosen kirjoitusten perusteella saa.

Äänestä

Pösilön hermustumisen
kommentaattoti 16.2.2011 19:54
Hirvonen A ohitti keskiverto edhokkaiden tason,Ymmärrän tällä pösilön hermustumisen, jota korosti myös kommentaattoti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


24/7 kirjoitti:

Laittakaapa vaikka
Arto Hirvonen 23.11.2010 06:40
minulle vinkiksi ne laajat nimimerkki kirjoitukset. Olen samanlainen Suomi24 kirjoittaja, kuin muutkin en harrasta laajaa nimi merkki kirjoittelua. Enkä tee asioilla robakantaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu