Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suihinottaminen ja hammasraudat

Saan pian kiinteät hammasraudat sekä ylös että alas, onko kellään kokemusta onko tällä vaikutusta suihinottamiseen?
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei haittaa raudat mitään, oikeestaan ne on vaan kivat kun saat lastin suuhus niin spermat jää kii rautoihin näyttää upealta. Mieheni ainakin tykkää.

Äänestä

Riippuu varmaan tekniikasta? Heilutteletko heppiä useasti hampaita vasten?

Äänestä

Ei mitään ongelmaa, kunhan et heiluttele heppiä brikettien puolella. Silloin varmasti on hepin pää hellänä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


blowjob_girl kirjoitti:

Saan pian kiinteät hammasraudat sekä ylös että alas, onko kellään kokemusta onko tällä vaikutusta suihinottamiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu