homotteluviestit pois!

Antin seksuaallisuus on sen oma asia eikä kuulu muille, jotain rajaa pitäis olla nimittelyllä, todella kakaramaista käytöstä, itse asiassa nämä vihaajat eivät voi olla juuri päiväkotilaista pidemmällä, homo-sanaahan siellä toistetaan vaikka ei edes tiedä mitä se tarkoittaa.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Antti on gay.

Äänestä
  • niin ja mistäs sinä sen voit tietää että se on gay...kun pikkasen törkeetä on tolleen sanoo jos ei tiedä ihan tarkkaan ja turha sitä on rueta tolleen haukkuu kun tuskin se sitä haluu..ja eiköhän se oo sen oman asia..!?

    antti 4 ever

    Äänestä

Jo löyty joku joka puhuu totta. Niitä on saanu etsiäkkin!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lux kirjoitti:

Antin seksuaallisuus on sen oma asia eikä kuulu muille, jotain rajaa pitäis olla nimittelyllä, todella kakaramaista käytöstä, itse asiassa nämä vihaajat eivät voi olla juuri päiväkotilaista pidemmällä, homo-sanaahan siellä toistetaan vaikka ei edes tiedä mitä se tarkoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu