Eurooppa on elänyt yli varojensa ja velkaa on otettu kriisiytymiseen asti.
Nyt varoitetaan vaikeuttamasta rahoitusta, tai muuten käy höperösti.
Tämänsuuntaista julkaisi Liikaneen.
Eiköhän kohta käy vieläkin höperömmin?
Kummallinen eurotalous
Puhalluus
2
115
Vastaukset
- Puhalluus
Talouspalstalle edellisen kirjoitin. Tällä sivustolla on siksmainen tapa siirtää kirjoitus mihin sattuu.
- Vika on siellä
Öh joo. Olen kirjoittanut Suomi 24:ään satoja viestejä vuosien varrella, eikä yhtään ainoaa kertaa ole viesti mennyt väärään paikkaan. Ja todellakaan tämä sivusto ei "siirtele kirjoituksia miten sattuu"!
Ehkä sinun kannattaisi ottaa silmä käteen ja tarkistaa mitä olet kulloinkin tekemässä. Esim. täällä ei edes ole "Talous"-nimistä palstaa. Täällä on kyllä aihealue nimeltä Talous, mutta se jakautuu yli 20 eri palstaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774622- 1801907
- 1241610
- 1251144
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161081- 351036
- 78933
- 52896
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78872- 4838