Olen tehnyt visual basic 2008:lla keyloggerin, jonka laitoin megaupload.com sivulle. Läppärillä testasin ladata sitä, kaikki meni hyvin, mutta kun kokeilin avata sovelluksen, tulee että "cannot download the application. the application is missing required files". omalla koneellani keylogger toimii, kaikki mitä kirjotan textboxeihin tulee sähköpostiini? Miten saan keyloggerin toimimaan muidenkin koneilla?
Vastaukset 2
- poijpowifjpwijpaowij
Onpas paska loggeri.
- VB lelu
Ohjelmahan kuulostaisi toimivan ihan normaalisti kun ottaa huomioon, millä olet sen ohjelmoinut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 58826
- 69812
- 60793
Uunimakkara koululaisten suosikki
https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p264645- 46612
Meistä puhutaan
Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni25600Luotan sinuun nainen, kuin kallioon!
Jos joskus tuntuu siltä, että haluat puhua minulle jotain luottamuksella niin voit luottaa siihen, että kaikki jää meid39501- 17482
En tiedä sinusta
Olisitko lempeä, hyväntuulinen ja rento vai jämpti, määrätietoinen ja huoliteltu kumppani?35473- 52459