Älköö kirjoittako näille palstoille

Herkkiin, tunteellisiin vuodatuksiinne saatte pelkkiä provovastauksia.
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täällä on yksinäisiä naisia, joiden on vaikea saada seuraa.

Äänestä

ei kirjoteta. Laitoin jo villasukatkin jalkaan. Syön terveellisesti. Aamulla näin jäniksen, äiti ei ole soittanut kahteen päivään. Tuleekohan pakkasta yöksi. Metsässä on puolukoita

Äänestä

Ei mua haittaa. Kirjoitan silti, ehkä joku saa kirjoituksistani jotakin, jos ei kukaan muu, niin ainakin saan ajatuksiani järjestykseen. En ole herkästi provosoituvaa sorttia, kestän kyllä omituiset vastaukset ja miinukset ;).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täällä on pellejä kirjoitti:

Herkkiin, tunteellisiin vuodatuksiinne saatte pelkkiä provovastauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu