Rikolliset kuuluvat vankilaan

Mitä ihmettä tämä rikollinen oikein tekee televisiossa? Linnassahan tuommoisen rosvon pitäisi olla, onko tällä ärvelöllä jokin syytesuoja?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, 14 miljardia ei ole pikkuraha.
Pääpukarit olisi syytä rangaista, ehkä koko hallitus.

Äänestä

Vanhanenhan armahdettiin Sasin ja Södermanin toimesta , koska muuten Tiura olisi pitänyt tuomita myös !
Eihän korppi korpin silmää noki !

Äänestä

Tämä Vanhanen pilasi keskustan maineen seuraavaksi sadaksivuodeksi ja vielä viitsii naamaansa näyttää ja valehdella härskisti. Matti on täysi psykopaatti, hullujenhueno olisi tälle kahelille sopivin paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eivät telkkariin kirjoitti:

Mitä ihmettä tämä rikollinen oikein tekee televisiossa? Linnassahan tuommoisen rosvon pitäisi olla, onko tällä ärvelöllä jokin syytesuoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu