Mihin on kadonnut Henry "the Great" Saari, Suomen lahja aikuisviihteelle?! Siinä miehessä oli näköä ja kokoa, todellinen ammattilainen, komea, ei mikään rumilus kuten mr Lothar.
Missä on Henry Saari?
Henry come back
252160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Henri on koti-isä ja pääsi eläkeläisex, polvi menny paskaks naimisesta.
ENNTIEDÄ
joo,eläkkeelle ,meni polvet huonoilla alustoilla konttaillessa.totta että Henkka on
MIEHEN näköinen verrattuna tähän lähinnä jotain näätäeläintä muistuttavaa L
mikki hiirtä!
Joo Henkka on sentään mies toisin kun tuo narkkarin ja klonkun risteytys jota Lothariksi kutsutaan..
lothari on komeee ja kova jätkä älkää sitä haukkuko mutta saarta suren
Tässä Lothar: http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1256258/aikuisviihdetahti-mr-lothar-myy-ferrariaan
Tässä Henry: http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a103855/henry saari retuutti brunettea/
Lotharia ei voi millään meriitillä kutsua komeaksi..ja ei edes kovaksi...
Lottar postaa taas itsestään kehuja tänne... Säälittävää!
Fakta on se, että sekä Saari että Lottar ovat molemmat miehen irvikuvia,
jotka ovat jahdanneet nuoria wannebe neitosia ja käyttäneet heitä surutta
hyväksi. Lottar filmeissä ja Saari vapaa-ajallaan.
Saarelle kuitenkin näistä kahdesta ällöstä porno-pointsit siitä, että hän teki filminsa VAIN kokeneiden ammattilaisten kanssa kuten Mariah, R Liekki jne.. jotka olivat jo ennestään alalla. Lottar kuvaa täysin alasta tietämättömiä
wannabe tyttöjä, jotka katuvat tekojaan jälkeenpäin
Fakta on ettei Henkan ole tarvinnut vanhaa eikä nuorempaakaan naista jahdata ja käyttää hyväkseen. Naiset ovat jahdanneet! Lotharista en sano mitään koska en miestä tunne.
Kummalla on pitempi ja paksumpi lemmenelin, sehän ratkaisee pornobisneksessä, onko mitattu?
Henryllä huomattavasti kookkaampi.
Kyllä saari miehekkäämpi ja komeampi kuin Lothar ja tekee 100 kertaa parempaa pokea kuin Mäntyharjun Mikki Hiiri.
Huhu kertoo että Henry asuisi nykyään Sumuisilla Vuorilla osana gorilla perhettä...
Henry oli vaan palkollinen muutamassa leffassa kun taas Lottari ohjaa, tuottaa ja näyttelee pääosan. Sekä tietty korjaa rahat omiin, punaisten nahkahousujen taskuihinsa. Jos leffojen määrää verrataan, Henkka häviää jotain 3-120.
Sen myönnän että Henry oli aavistuksen komeampi.
Tikulla taitaa olla nyt munankarvat Takussa kun tuommoisia höpisee
Eipä Lothar oikein ohjaa mitään kunhan ottaa kameran käteen ja jyystää. Huonoja kotivideoita ei edes kunnon pornoa..ihan P'ska kamaa!
HENKKA on ollut komee ja seksikäs;-)
pääsikö Henry koskaan panemaan Sarah Youngia? Tyrmäävä nainen! Valitettavasti ei enää "alalla".
Oman väittämänsä mukaan pääsi. Mutta ei filmissä vaan ihan yksityisesti, kun Sarah oli etsinyt sopivaa sonnia filmiinsä. Ilmeisesti ei tykännyt Henkasta kun ei filmiin kelpuuttanut.
Varmaankin kyse jostain sami saaresta, ku en ketää hnriä oo kuullu ikinä. Sami saari oli joku entinen yhden hitin laulaja tai tango prinsessa taikka myuuta sellaasta. Lyhyt pieni tappi - siis koko ukko. Liekkö alalla.
Henry saari on kuuluisa suomalainen pornotähti. Lotharista ei ole kukaan kuullut. Lothar on sellainen kylä juntti Mäntyharjulta. Joka saa vain maksullisia naisia ja sitten kuvaa niitä.
Saarihan pisti tätä tummaihoista spice girlsin jäsentäkin..Onko Lothar pystynyt panemaan ketään oikeaa julkkista?
Radio Rockin juontajat tässä hiljan muistelivat tuota Spice Girliä; Henry-boy oli itse keksinyt koko jutun. Ollut lähelläkään maailman tähden sutaisemista, höh.
Olin bongaavani Henry Saaren pienessä roolissa uudessa kotimaisessa kauhukomediassa nimeltä Bunny the Killer Thing muutama viikko sitten.
Henkalla kyllä häntä kesti, mutta polvet taasen eivät kestäneet jatkuvaa kontillaan olemista, ja nilkoissakin esiintyi kovaa särkyä, ilmoittaa vakuutusyhtiön lääkäri.