Huh huh Saana mitä tekstiä

http://saanaparviainen.blogspot.com/

Hurjaa touhua ja kokom kansalle asia täytyy kertoa
10625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei terve....

Äänestä

Kyllä on pahasti päästään pipi kun tuollaista laukoo, en ymmärrä hänen motiivejaan. Hän on kuitenkin pienen tytön ÄITI, eikö yhtään mieti tekemisiään, sanomisiaan ja niiden seurauksiaan ei yksin hänelle itselleen vaan tyttären tulevaisuus.. surullista, ei voi muuta sanoa.

Äänestä
  • Pitäisi kysyä sossun kukkahattu-tädiltä, onko tuosta vosusta äidiksi? Minkälainen bimbo lapsikin on jo ennen kouluikää?

    Äänestä

Onko vuosi 2011 ja Suomessa ei auteta tämän niin seko, seko , häiriintynen pientä tytärtä. Jos Suomessa ei äkkiä oteta huostaan pikku lasta niin en kyllä ymmärrä. Tämä hänen mielisairas äiti tuhoaa pikku tyttären elämän.
Tehkää pian jotain. Ei tästä nartusta väliä mutta tyttärelle elämä, please.
Narttu ,jakorasian isä muka juristi, eikö voisi auttaa tai muut omaiset?
En ole koskaan lukenut sellaista textiä mitä tämä narttu blogissaan kirjoittaa.
Onko tämä äiti, miten voi työnantaja pitää työssä, onneksi en tiedä missä respassa töissä koska en ikinä siihen hotelliin majoittuisi. Tietääkö kukaan?
Sosiaaliviranomaiset älkää nukkuko , auttakaa nartun pientä lasta, pikaisesti.
Kuka tietää mitä siinä kodissa tapahtuuu............................

Äänestä
  • kauheaa, miten tuolaista voi ollakaan, menis töihin oikiesiin töihin niinku kunnon ihmiset eli me jotak niinku ollaan oikeesti töissä ja junassa aamulla kuin sillit purkissa ja naama nyrpeänä ja ihan vitun onnellisiii!

    Äänestä

  • Aivan hirveän kirjoitti:

    kauheaa, miten tuolaista voi ollakaan, menis töihin oikiesiin töihin niinku kunnon ihmiset eli me jotak niinku ollaan oikeesti töissä ja junassa aamulla kuin sillit purkissa ja naama nyrpeänä ja ihan vitun onnellisiii!

    Kuka työnantaja uskaltaisi palkata?

    Äänestä

Rouva Parviainen ei itse pidä blogiaan

Äänestä
  • Saanan ulosanti keskusteluissa on todella aivan eri luokkaa kuin kirjoitukset blogissa.

    Äänestä

Antakaa näiden nuijien uskoa kaikkea lukemaansa. Kyllähän jokainen normaalilla älyllä varustettu ihminen tajuaa ettei Saana näitä itse kirjoita..

Äänestä

NYT KAIKKI ILMOITTAMAAN LASTENSUOJELUUN NIIN VIATTOMALLA PIENELLÄ LAPSELLA EHKÄ VIELÄ MAHDOLLISUUS NORMAALIIN ELÄMÄÄN!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2145874585 kirjoitti:

http://saanaparviainen.blogspot.com/

Hurjaa touhua ja kokom kansalle asia täytyy kertoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu