Libyan perussuomalaiset

tekivät vallankaappauksen ja se on hyvä se.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

väärin. libyan perSSut kokivat vallankumouksen ja heidät syrjäytettiin.

Äänestä

sori tarkoitin tietenkin että libyan perussuomalaiset ottivat vallan ja gaddafi syrjäytettiin.

Äänestä
  • höö.. vain perSSuissa yksi mies saa puhua ja muut seuraavat häntä hiljaa niska 45 asteen kulmassa ku.lli kovana. reilu 80 prosenttia kansasta tosin vain ihmettelee tätä kyseisen alffauroksen johtaman puolueen taivallusta kohti pohjois-korean viitoittamaa tietä jossa odottaa lopulinen totuus.

    Äänestä

  • kysyjä. kirjoitti:

    höö.. vain perSSuissa yksi mies saa puhua ja muut seuraavat häntä hiljaa niska 45 asteen kulmassa ku.lli kovana. reilu 80 prosenttia kansasta tosin vain ihmettelee tätä kyseisen alffauroksen johtaman puolueen taivallusta kohti pohjois-korean viitoittamaa tietä jossa odottaa lopulinen totuus.

    no perhana, kun tarkoitin että vihreiden ja rkp:n johtaessa maata ollaan pohjois-koreassa. näinhän se piti olla palikat. mutta kunhan selviän kiljupöhnistä alkaa järjenjuolsukin tästä parantua. totuus löytyy pohjois-koreasta sen vielä sanon.

    Äänestä

Onko Suomen Sisu sitten Suomen al Qaida?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei soiniWätys kirjoitti:

tekivät vallankaappauksen ja se on hyvä se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu