Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehille; pillun ulkonäöstä?

Hei miehet, onko teille naisen tavaran ulkonäöllä väliä? Itse en ole vielä harrastanut seksiä vaikka olen jo täysi-ikäinen osin huonon itsetunnon ja kumppanin puutteen takia. Alapääni ei ole mikään maailman nätein, eikä siroin ja vähän jännittää vilauttaa sitä kellekkään miehelle..

Löysin kuvan yhdestä pornotähdestä, jonka alapää aika paljon muistuttaa omaani, eli ei siis pienin mahdollinen; http://afx.ayhja.us/lofiversion/index.php?t269.html

Mitä mieltä?
222056
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Ihan nätti pil..lu sulla on. Saanko tulla katsomaan lähemmin?

Äänestä
  • Ole vaan rauhassa, gyne voisi sanoa, että hyvin kehittynyt, ihan kokemuksesta voin sanoa, että tuollainen toimii ja tuntuukin paremmalta, kuin "vähemmän kehittynyt"

    Äänestä

  • mie.....S kirjoitti:

    Ole vaan rauhassa, gyne voisi sanoa, että hyvin kehittynyt, ihan kokemuksesta voin sanoa, että tuollainen toimii ja tuntuukin paremmalta, kuin "vähemmän kehittynyt"

    p.s. ja kiitos linkistä, jotain kaunistakin vielä löytyy.

    Äänestä

kielimiehen mielipide tuosta kuvan pillusta: Voiko ihanampaa olla,karvat vielä kaunistaa ja kiihottaa lisää joten mmmm mikä. namu,häpärit juuri sopivat ,.ei liian isot,mutta iso pillu muuten on äärimmäisen sex,kokonaisuus 10- .,muistakaa naiset että myös pyllyreijän ulkonäöllä on merkitystä yhtälailla,se kun on monen kielimiehen salainen fantasia,.myös minun

Äänestä

Eihän tuossa kuvan pillussa mitään vikaa ole.

Äänestä

sanoa jos haluut kokeill uutta pk tääll 26 v jätkä ota yheyttä jos eksyit helsinki :)

Äänestä

No sää jätkis: mää nuolen pillun kuivaksi??? Meinaan oon nuollut monta
pikkupillua aivan ruuutikuivaksi?? Ruurikuiva pillu ku kostuu niin silloin
aletaan vasta ??? No kuivat vitut vanhat tai nuoret mää nuolen ne märiksi.
Laita sisko viestiä?????

Äänestä

No jos se vähänkään muistuttaa tuota joka oli kuvassa, niin voit olla täysin huoletta! Erittäin hyvältä näyttää.

Äänestä

Kyllä on ihan hyvä tavara,,kelpais mullekkin.

Äänestä

no lol! tuskin samalta näyttää! ota kuva omastas!

Äänestä

Karmeen näkönen toosa. Laatta lentäis jos joutuisin panemaan :)

Äänestä

eipä sillä pillun näöllä oo niinkään väliä, kuhan maistuu vaan hyvältä :) monen näköisiä pilluja tullu maisteltua ja huomannu ettei ulko näöllä oo mitään väliä, ainakaan maun suhteen,, joskus maistuu pahalta, vaik oiskin kaunis ja tiukan näköinen pillu,,

Äänestä

Tota sun pillua ois ihan kiva nuolla, jos se muistuttaa tota kuvan kaltaista, mä tykkäisin kylläkin posliina.

Äänestä

Kuten arvata saattoi niin tänne tuli roppakaupalla paskoja vastauksia nuolemisesta jne jne

Kuvan alapää oli kaunis. Suurin osa miehistä tykkää isoista häpyhuulista vaikka jenkkilässä niitä leikellään pois. Tänään muuten tulee ohjelma TV5:lta asiasta.

Ole ylpeä jos on hienot paksut ja isot huulet...ne saa miehen aivan mielettömään kiimaan.

Karvat tai ei...ihan sama, sillä molempiin on mahdollisuus helposti ihan oman ja puolison mieliksi:)

Äänestä

Jos sulla tuollainen on, niin on se mahtavan nätti.

Äänestä

Sä olet kuvottavin nainen ikinä. Hyi vittu oikeesti.

Äänestä

Täällä ois Tampereelta nuori mies:) Kirjottakaa tänne jos on kiinnostusta! Sitten ilmottelen jos heittää vaikka mesee tai numeroo. :)

Äänestä

Jos tuossa linkissä oleva näyttää rumalta niin vika ei ole pimpissä vaan päässä.
Jos näyttäminen pelottaa niin alota seksin harjoittelu pimeässä

Äänestä

Ei ole merkitystä ulkonäöllä.

Mutta, jos nyt vähän mieltä pitäisi olla niin erittäin karvainen saisi olla(lantio mieluiten suuri)

Äänestä

iso vittu se olla pitää ja karvainen

Äänestä

En tiedä onko ulkonäöllä hirveästi väliä, kunhan on puhdas. Ehkä nätti pieni hyvin siistitty tupsu on ok.

Sen tiedän sanoa, että suomalaisten naisten tuhero haisee kaikkein pahimmalle.
Olen ollut useamman eri maanlaisen naisen kanssa sängyssä, myös useampia eri rotujakin on ollut. Mutta suomesta on löytynyt ne kaikkein pahimmalle haisevat.

Syytä en tiedä, lienee henkilökohtaisessa hygieniassa.
Liian voimakas haju vie ainakin minulta suuseksihalut.

Äänestä

Itse olen ainakin isoje häpyhuulten ystävä. Tuollainen pillu on todella kaunis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen19v kirjoitti:

Hei miehet, onko teille naisen tavaran ulkonäöllä väliä? Itse en ole vielä harrastanut seksiä vaikka olen jo täysi-ikäinen osin huonon itsetunnon ja kumppanin puutteen takia. Alapääni ei ole mikään maailman nätein, eikä siroin ja vähän jännittää vilauttaa sitä kellekkään miehelle..

Löysin kuvan yhdestä pornotähdestä, jonka alapää aika paljon muistuttaa omaani, eli ei siis pienin mahdollinen; http://afx.ayhja.us/lofiversion/index.php?t269.html

Mitä mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu