Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

VOI SAATANA!

MIELESTÄNI AINOA JÄRKEVÄ TAPA PELATA PITKÄVETOA ON VALITA JOKA PÄIVÄLTÄ 10 PIENINTÄ KERROINTA LAPULLE JA LAITTAA 1E PANOKSELLA! MIKSI EI KUITENKAAN KOSKAAN OSU MIKSI??????????????
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuota taktiikkaa on tullut harrastettua, niin kauan, että pelikassa
toisensa jälkeen on sulanut.
Jos välillä onnestaa, niin heti perään tulee 5 tappiovetoa ja ne voitot sulaa tappioden pelipanoksiin.
Sitä tässä on ihmetelty, kun ei vaan osu.
Oliskohan parempi systeemi laittaa silmät kiinni ja summassa hiirellä sohottaa ja jos joku kohde sattuu kohilleen, niin laitta se sitten euron panoksella.
Ei siinä huonommin ainkaan voi käydä.
Tai valitsee sen tuplakohteen, jossa ei ole tasapeliä ja siitä sit se korkeampi kerroin. Tai ei se kuitenkaan osu se yllättäjä, kun sitä yrittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


43828282765825 kirjoitti:

MIELESTÄNI AINOA JÄRKEVÄ TAPA PELATA PITKÄVETOA ON VALITA JOKA PÄIVÄLTÄ 10 PIENINTÄ KERROINTA LAPULLE JA LAITTAA 1E PANOKSELLA! MIKSI EI KUITENKAAN KOSKAAN OSU MIKSI??????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu