Onko meille tulossa 34 vuotias

nipistelevä lapseton maan äiti, tosi lapsellista touhua.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suurta leskeneläkkettä saataisiin maksaa melko monta vuotta.

Äänestä
  • Hölmöt! Äänestäkää nyt Väyrystä. Hän on porun ainut pätevä. Mistä tuollainen sopulihulluus taas on iskenyt, että Niinistö, Niinistö. Eikö nää osaa muuta kuin yhtä asiaa kerrallaan. Ei Niinistö sovi Suomen presidentiksi.

    Äänestä

  • VÄYRYNEN NRO 1, kirjoitti:

    Hölmöt! Äänestäkää nyt Väyrystä. Hän on porun ainut pätevä. Mistä tuollainen sopulihulluus taas on iskenyt, että Niinistö, Niinistö. Eikö nää osaa muuta kuin yhtä asiaa kerrallaan. Ei Niinistö sovi Suomen presidentiksi.

    Paavojen tupeksinta kiintiö jo täynnä!

    Äänestä

Eikä edes haluu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saakosilläääniä kirjoitti:

nipistelevä lapseton maan äiti, tosi lapsellista touhua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu