Lopettakaa meidän haukkuminen! Mä en ole ainakaan tehny mitään pahaa kellekkään.Päinvaistoin. Kusipäät. Tekis mieli vetää ittttensä jojoon jo nuitten takia.
Lopettakaa!
xxxxxxyyyyxx666
387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Juuri tuolla ylläolevalla tekstilläsi syyllistät muita ja uhkaat ja nimitteletkin vielä. Ja sitten sanot, että et ole kenellekään tehnyt mitään pahaa.
Sä "totuuden torvi" Oikeasti tarvit psykiatrista apua. Jos olet huomannut, niin täällä on kokonainen viharyhmä meitä vastaan. Ja sun argumentit on niin helposti kaadettavissa(jos olet vähän hidas, niin väitteet) että tuo on jo naurettavaa, vai pitäskö itkeä, en tiedä. No sun peruskoulutus on varmaan peruskoulu.
No, tää on tätä. Oon ihan varma, että koko diagnoosi pilasi mun elämäni lopullisesti. Turha toivoa töitä, ystäviä tai parisuhdetta enää. Täällä jo huomaa, minkälainen tabu mielenterveysongelmat ovat vaan edelleenkin. Mielestäni ne toisten haukkujat (bipojen), syyllistäjät ja yleistäjät vaikuttavat vielä meitäkin sairaimmilta. Itsekin olin katkera yhdestä erosta, koska mies oli aivan kamala, mutta en sitä täällä ala ruotimaan ja vielä haukkumaan. Voisinhan yleistää, että kaikki miehet ovat narsisteihin verrattavissa olevia sekopäitä. Asiahan ei ole niin. Hyviä miehiä on ja myöskin hyviä bipoja.