KOIRAMÄEN EPÄPOLIITTINEN LASKU

Punikit ja kokkareet sekaisin.

Ei tuu mittään !

Se jo alkuun tuomittu epäonnistuun.

Mitä pikimmin kaatuu hallitus, sen vähemmän maksamme tyhmiä maksuja.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet Väärässä sinä Väyrysprobakandan tuhoama ihminen!

Hallitus on Isänmaan asialla. Ensin vakautetaan Kreikka ja sitten Italia, näin se menöö ja vakuudet vaan paranoo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyky hallitus kirjoitti:

Punikit ja kokkareet sekaisin.

Ei tuu mittään !

Se jo alkuun tuomittu epäonnistuun.

Mitä pikimmin kaatuu hallitus, sen vähemmän maksamme tyhmiä maksuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu