JUSSI OLI MADONNNA KANSSA POREAMMEESSA !!!

Jos Saanan blogitekstiin on uskomista, niin sen mukaan
Jussi on kertonut, että hän on ollut itse Madonnan kanssa
poreammeessa ja Putin on hänen hyvä ystävä.

Melkoinen uutinen, jos tämä on totta!

lue kirjoitus Saanan blogista, jossa hän kirjoittaa narsismista.
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näin saana blogissaan kirjoittaa Jussille.

"Olet kertonut minulle, että jos matkustaisimme Venäjälle, Venäjän presidentti tulisi meitä vastaan sillä olet kuulemma hänen hyvä ystävänsä. Olet kertonut minulle vierailuistasi Madonnan kotona. Kuinka olette poreammeessa yhdessä kylpeneet."

Äänestä

oho.

Kuvaskohan Jussi kynäkameralla myös Madonnaa ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UUTINEN +10 kirjoitti:

Jos Saanan blogitekstiin on uskomista, niin sen mukaan
Jussi on kertonut, että hän on ollut itse Madonnan kanssa
poreammeessa ja Putin on hänen hyvä ystävä.

Melkoinen uutinen, jos tämä on totta!

lue kirjoitus Saanan blogista, jossa hän kirjoittaa narsismista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu