Mihin on hävinneet ne OIKEAT julkkikset

Näitä b-sarjan juttuja ei viittis lukea, kun ovat aika tyhmiä. Ylläpito vois tehdä niille oman lokeron.
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kannatetaan

Äänestä

Mr.Lothar on kuitenkin vakiolla number 1 aitoa salettia ja reteesti UIK*

Äänestä
  • Sinä et ole edes b-luokan julkkis. Olet d-luokan "julkki".

    Äänestä

Kaikki lähti siitä, että alettiin tehdä näitä tosi-tv ohjelmia, jossa tavallisista kadunmiehistä ja naisista tuli jonkun sortin B-julkkiksia. Sitä aikakautta ennen, televisiossa esiintyneet olivat näyttelijöitä tai muun alan ammattilaisia.
Nyt julkisuuteen pääsee sillä, että on jonkun julkisuuden henkilön salarakas, eli ilman mitää muuta ansiota. Näiden bimbojen tekemisiä on nämä juorulehdet ja ohjelmat pullollaan. valitettavasti

Äänestä

Meidän misteri on ollut kuumintahottia jo yli 10 vuotta ja meno senkuin paranee ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei roska moskaa kirjoitti:

Näitä b-sarjan juttuja ei viittis lukea, kun ovat aika tyhmiä. Ylläpito vois tehdä niille oman lokeron.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu