TISSIKAUNAKOT HÄRILLÄÄN!

Palstan maaseutuvihamielisillä kaunakoilla on aiheet vähissä kun Pekkarisen tilannekomiikkaa täytyy jauhaa jo toista viikkoa.

Lukekaa välillä sanomalehtiä että päästään jostain järkevästä aiheesta taas keskustelemaan!
451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

-Mauriii, mihin RYNTÄÄT?
-SERMIN TAAKSE piiloon ja joutuin.

Äänestä

Herrajestas! Syntyykö tissikauna liian aikaisesta vieroituksesta??.

Äänestä
  • Pikemminkin sairaalloinen himo ryntäisiin,,, ?

    Äänestä

Se anus aukko punikki
Joka palstalla sorvailee puutappeja

hhe..heh
huvinsa kullakin.

Känä ja mitä kaikkeja nimejä liekkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstatarkkailija kirjoitti:

Palstan maaseutuvihamielisillä kaunakoilla on aiheet vähissä kun Pekkarisen tilannekomiikkaa täytyy jauhaa jo toista viikkoa.

Lukekaa välillä sanomalehtiä että päästään jostain järkevästä aiheesta taas keskustelemaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu