Olin tässä taanoin juhlimassa käyn harvoin, mutta naiseksi juon aika miehekkäästi kun juon, työkaverini pitävät minua fiksuna hiljaisena ja tyylikkänä naisena joka luotsaa mukuloita yksinään eteen päin.Kuinkas kävikään päivänä eräänä juhlimme ystävieni kanssa yhteisen hankkeen loppumista, juhliminen alkoi jo aamupäivällä hissukseen tissuttelimme ravintoloita kiertäen koko päivän puolen yön aikaan sitten tapasin miehen joimme ja keskustelimme kunnes sitten kuin vahigossa menin hänen kanssaan miesten vessaan ok teimme tarpeemme eri kopeissa ja kaikki oli asiallista kunnes kiihko iski meihin kuin salma hän kysyi minulta olenkokoskaan nainut ravintolan wc-ssä? vastaus oli en ei hänkään ollut ja sitten huomasinkin jo olevani hänen kanssaan kopperossa imemässä hänen munaansa. ensinmäisen lastinsa hän laski suuhuni sitten harrastimme lisää suu seksiä ja lopulta naimme siellä ravintolan wc-ssä jännitystä oli kun ihmisiä tuli ja meni kukaan heistä ei kuitenkaan huomannut mitä yhdessä kopperossa tapahtui.Kun homma oli ohi menimme ihan pokkana vaan ravintolan puolelle joimme juomat ja menimme pois. Aika hurja juttu mutta tosi ihana vaikka toden näköisesti en enään ikinä milloinkaan tee samaa temppua minkään laisessa kiihkossa.
mitä teinkään?
hupsista!
44266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitä mies? oliko tuo paras fantasiasi?
Mies oli tyytyväinen, olin kuulemma hyvä ottamaan suihin ,että muussakin touhussa. Kyllä se oli hieno kokemus tässä iässä olevalle ihmiselle, empä olisi uskonut ikinä näin tekeväni ja sanovani, olenhan aina järkevä ja ajatteleva ihminen.Jos vielä joskus törmään samaan mieheen olen valmis tekemään saman uudelleen niin huima kokemus se oli.
Olisi ihan kiva, jos lauseet voisi aloittaa isolla kirjaimella ja päättää pisteeseen / pilkkuun; helpottaisi lukemista aika paljon... =)
Onko sinulla muuta kommentoitavaa kuin kielioppivirheet? Ei! Joten voit mennä muualle niistämään nenäsi ja vaikka perustaa oman äidinkielen palstan.