Stefanin ex laittoi uuden kuvan itsestään FB

Ja kaunis on, taas... miten Stefu vaihtoi niin nuoren raikkaan ja luonnonkauniin niin muovisen näköiseen..?
146545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

onko sen exä toi saara pasanen se on kyl niin nätti

Äänestä
  • Ihan tavis. Maraan verrattuna kuitenkin nätti.

    Äänestä

  • Älkää liioitelko. kirjoitti:

    Ihan tavis. Maraan verrattuna kuitenkin nätti.

    Siitä näissä keskusteluissa lienee ollutkin kyse, että Saara on todella kaunis juuri Martinaan verrattuna. Ja nuori ja hehkeä. Martina tämän naisen rinnalla on ennenaikaisesti vanhentunut, muovinen ja pilalle tatuoitu hirvitys, jolla lisäksi vastenmielinen luonne.

    Äänestä

MIKSI STEFAN OTIT KAMALAN MUOVISEN VANHAN NAISEN JOKA EDESVASTUUTON, EI MAKSA MITÄÄN, KIERII VELOISSA, JUURI PERUSKOULUN KÄYNYT, EI OSAA MITÄÄN, SUOMEN KANSAN PELLE!!!
LOPETA JO JA MIETI MITÄ TEET ELÄMÄLLÄSI!
VAIKKA KAUNIS FIKSU SAARA EI OTA SINUA TAKAISIN, MUITAKIN ON!
PILAAT OMAN JA YRITYKSESI MAINEEN!!! OLET TYHMÄ!

Äänestä

Pidetään nyt vain hauskaa ohjelman muoviasteesta,kuka mitenkin.

Äänestä

No joo, ihan perusnätti ja nuoren näköinen. Nuori taitaa ollakin.

Äänestä

kaveri seurusteli nuorena tuon naikkosen kanssa ja kuulemma aika yksinkertainen, rasittava ja itseään täynnä. Toisaalta aika arvattavissa jos noin kauan viihtyi itserakkaan stefanin kanssa :DD samaa sorttia. Mutta mikäs siinä jos on ihan nätti.. eikai nykynaiset älyä tarttee jos on ulkonäköä?

Äänestä

mitä te puhutte JULKKIS foorumilla jonkun TYRKKYjulkun poikaystävän (ei ole julkisuudessa??) EXmuijasta :DD Joka ei myöskään ole JULKISUUDESSA. Haluatteko todella tehdä tosta muijasta julkkiksen?

Äänestä

On mennyt jo aivan liian pitkalle taakin juttu. Mita sitten jos Martina menis vaikka NAIMISIIN sen Stefanin kanssa? Parempihan se on tuolle Saaralle et eros petturi-ukosta! Ihan sairasta kuukausitolkulla jankuttaa suhteesta joka ei vaikuta kenenkaan muun elamaan yhtaan millaan tavalla kavi siina miten kavi.

Ihan kivan nakoinen nuori nainen sekin Saara, mutta ei erikoisen kaunis silti. Se Stefan ei ole minkaan nakoinen. Mita valia onko Martina ruma vai hyvannakoinen? Riitti pettamaan sita ah niin ihanaa Saaraa! Ja jos ihailette sita Stefania hienosta suvusta, (vaikka selvasti silla on luonteessa paljon parannettavaa) niin se kertoo teista itsestanne aika paljon vaikka syytatte Martinaa rahan ahneudesta ja vaikka mista.

On traagista etta avioliitto purkautui ja pieni lapsi jai ilman ydin perhetta. Saaran ja Stefanin suhde ei selvastikaan ollut toimiva katui Stefan petostaan tai ei! Joten joku raja juorupalstallakin hei.

Ette ole yhtaan Martinaa parempia. Oikeastaan, teidan noitavainonne takia alkaa tulla Martinaa kohtaan sympatian tunteita vaikka en alunperin hanesta ole koskaan tykannytkaan!

Äänestä

Stefu ei jättänyt todellakaan sitä Saaraa vaan aivan toisinpäin ja hyvä niin. Nyt saivat kaksi samanlaista nollaa toisensa. Stefu ja Martina.

Äänestä

ai BB:N stefanko??

Äänestä

Normiviriilin miehen tarpeita tässä vaan hoidetaan.
Jos yleisesti sanotaan että seksi on puolet parisuhteesta, ei ole kovin vaikea kuvitella miksi esim Häkkiset päätyi eroon ja Mika stripparin aviomieheksi.

Kyllä fiksu nainen miehensä pitää, ja vieläpä helposti.

Äänestä

No en tiedä, meidän Stefanilla on vielä sama. Siis pitäisikö kaikkien tuntea kaikki, kun vaan etunimillä kirjoitetaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SikkelÖ kirjoitti:

Ja kaunis on, taas... miten Stefu vaihtoi niin nuoren raikkaan ja luonnonkauniin niin muovisen näköiseen..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu