Aaltopahviteollisuudella vähennyksiä tulossa?

http://www.iltalehti.fi/taloextra/2011110414699861_tx.shtml

Tuleeko lappu jossain vaiheessa Rautsalon luukulle?
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tätä ei tarvi kai kummemmin ennustaa,Ruotsiin siirretään ,olisko aikaa vuosi tai kaksi..

Äänestä

Ei kun lakkoon vaan!

Äänestä

Joo, lappu tulee luukulle ja siinä lukee: Hurjasti töitä tulevaisuudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mediamoguli kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/taloextra/2011110414699861_tx.shtml

Tuleeko lappu jossain vaiheessa Rautsalon luukulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu