Kaikki tunnepuolen jutut on ennallaan. Ihan selvää ettei ne muutu yhtäkkiä ainakaan mulla. Joku voi luulla muuta mutta ei se ole niin.
Jäi vaivaamaan... vedätätkö mua? Palstoillako roikutaan hamaan tappiin saakka?
Jäi vaivaamaan... vedätätkö mua? Palstoillako roikutaan hamaan tappiin saakka?
Vastaukset 25
Vanhimmat
siis kuten olen sanonut, kaikilta osin ennallaan
Tämä taitaa tulla naisen näpeistä..tai lämpimikseen mieheltä
Mistä senkin tietäisi pitäisikö tähän vastata?
En mä ainakaan aio jäädä palstoille roikkumaan. Enkä ole sitä kauaa tehnytkään. En vedätä ketään.
"Kaikilta osin".. Siinä tapauksessa, ehkä palstoilla jatkamme. Joko/ tai.
Se on sinusta kiinni kultaseni :)
ole tarkoitus. Tämä eräs nainen ei ainkaan halua roikkua näillä palstoilla, toivoisin vain jonkinlaista rohkaisua siihen suuntaan että ajattelet mua. Siis tunnistettavaa sellaista. Mietin vain miksi ihmeessä ap ei itse tee jotain:)
tähän sanon vaan..palstoilla ei tarvii roikkua kenekään, jos mahdollista tavata livessä , soittaa tai tekstata. vedätys jutunkin voit varmasti kysyä irl.
ap.lle
totuus on myös ett' livenä ihmiset vedättää sen kun kerkiää. Tapaillaan monta samaan aikaan tai asutaan toisen kanssa saman katon alla ja viritellään uusia suhteita. Ei vastata viesteihin, puhelimeen tms. muuta kun autossa, töissä jne.
Vaikeaksi on mennyt tämä treffailu.
eräälle miehelle....en vedätä....haluaisin nähdä jo ja pian;) ainut asia minkä tiedän on että haluan nähdä vain sut;)...katotaan tää kortti;) oon sitä mieltä...öitä!
Hyvä, niin minäkin. :) Tää on se ainoa kortti jonka haluaisin katsoa.
mulla on niiiin vahva tunne;) ei se voi olla väärässä;)
HeH HeH, kerro sitten joskus ..:)
Niin on mullakin. :)
sinä taas ?
palstojen vakkari häntäheikki, joka nainen kelpaa. vailla yhtäkään tunnisteen kysymistä.
jos olet kyyninenkin vielä!
ehkä vuosi sitten olisi saattanut tilanne olla eri kunnes aika on jo kulunut ja tiettyjä asioita selvinnyt
mitään muuta halunnutkaan ?
pois kyselet kun yö näyttää noin mukavasti sulla kuluvan naikkosten kanssa !!
Tunnepuoli on siitä metka, että on vaikeata tykätä muista jos yksi on asettunut ihon alle. Siksi onkin parempi pysytellä vaikka palstalla.
täällähän onkin hyvä tykätä, molemminpuolisesti
http://www.youtube.com/watch?v=gTXVMGbpVRw
Tunteet ennallaan on. En todellakaan vedätä. Sama päämäärä edelleen on, pois täältä on päästävä. Sinun syliisi tahdon. Odotan, että otat yhteyttä, niin paljon sitä odotan.