PIENESSÄ HUONEISTOSSA ASUSTELI, 26 MUUMIOITUNUTTA NAISTA OLI KAVERINA.
PUETTU MEKKOIHIN, SUKKAHOUSUIHIN, JA YKSI NALLEKARHUKSI...
VAPAAKSI PÄÄSI, KUN EI MIT OUTOO..
Russian 'Body Snatcher' Kept 26 Female Corpses in Tiny Flat
NIZHNY NOVGOROD, Russia -- Russian police arrested a man who was found to be living with the mummified bodies of 26 women.
Historian Anatoly Moskvin, 45, stole the dead bodies of females aged between 15 and 25 years from their graves, dressed them like dolls and then kept them in his three-room apartment in the city of Nizhny Novgorod in western Russia.
Police said they had arrested Moskvin and later released him
http://www.foxnews.com/world/2011/11/04/russian-body-snatcher-kept-26-female-corpses-in-tiny-flat/
VENÄLÄINEN ASUSTELI IHMISRAATOJEN KANSSA!
6
177
Vastaukset
- Normipäivä...
Venäjällä.
- Hah hah!
Uutisen mukaan naapurit pitivät miestä nerona, hän oli historioitsija ja journalisti, puhui 13 kieltä ja luennoi paikallisessa museossa historiasta. Sattuuhan sitä paremmissakin perheissä. :D
- Aslac-cergei
Normaalia peräkammaripoikien eloa Suomessakin vaikka Myllypurossa tai Tuirassa.
- Kyllä...
neuvostoliittolainen on aina neuvostoliittolainen. Tuokin mies on syntynyt Neuvostoliiton aikana ja siten saanut synnyinlahjanaan Neuvostoliiton kansalaisuuden ja on aivopesty jo pienestä pitäen sosialismin oppeihin.
- No CCCP
That´s f*cking normal living for russians.
En tiennytkään, että sosialismin oppeihin kuuluu muumioituneiden naisten kanssa asuminen. Jos löydättä tähän viittaan kohdan Karl Marxin Pääoma-teoksesta niin kertokaa minulle heti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 76590
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513- 47437