Siis, että nainen istuu miehen naaman päällä tai toisin päin? Molempia olen exä-suhteessa kokeillut. Molemmin päin on tuntunut tosi hyvältä. Mies ehkä vähän arasteli ensin istua naamani päälle ja työntää kalua suuhuni, mutta kun hän ymmärsi, etten pidä sitä alistavana, niin tykkäsi sen jälkeen. Kun istuin miehen naaman päällä, niin vinguin kuin sika pienenä, niin hyvältä se tuntui. Miksi? Kai siinä on pieni tuhmuus aspekti. Että, "tästä saat mun alapäätä, kulta. - Ota suuhun!"
Vastaukset 1
Vanhimmat
Siis, että nainen istuu miehen naaman päällä tai toisin päin? Molempia olen exä-suhteessa kokeillut. Molemmin päin on tuntunut tosi hyvältä.
Mies ehkä vähän arasteli ensin istua naamani päälle ja työntää kalua suuhuni, mutta kun hän ymmärsi, etten pidä sitä alistavana, niin tykkäsi sen jälkeen. Kun istuin miehen naaman päällä, niin vinguin kuin sika pienenä, niin hyvältä se tuntui.
Miksi? Kai siinä on pieni tuhmuus aspekti. Että, "tästä saat mun alapäätä, kulta. - Ota suuhun!"