Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Skinit sänkypuuhissa

Onks kukaan palstaa lukevista kokeillu nussimista skinheadin kanssa? Mahtaaks skinit olla esim jotenki dominoivampia sänkypuuhissa kuin miehet yleensä. Tai tykkääks ne erityisesti jostain jutuist seksissä?
1166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta kokemusta on useista kaljuksi tai sänkipäiksi ajelluista, joista kukaan ei natsi kuitenkaan (olen siis nainen). yksi heistä, pitkäaikainen mieheni, oli aseksuaali vanilja, pitkäaikaisin seksisuhteeni ei varsinaisesti ollut dominoiva, mutta aika määrätietoisin ottein hän teki aloitteen silloin kun teki (olisi voinut tehdä useamminkin, koska hänen kanssaan halusin aina ja haluaisin edelleen :( kaljuksi ajellut sopivasti lihaksikkaat miehet on ehdottomasti mun makuuni :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiimainen79 kirjoitti:

Onks kukaan palstaa lukevista kokeillu nussimista skinheadin kanssa? Mahtaaks skinit olla esim jotenki dominoivampia sänkypuuhissa kuin miehet yleensä. Tai tykkääks ne erityisesti jostain jutuist seksissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu