Musiikkia afriikkalaisille veljillemme

Kyllä Suomessa tehdään kaunista ja hyvää musiikkia.
Afrikkalaiset kulttuurinrikastuttajammekin kuuntelevat tätä herkkää kappaletta vedet silmissä. Nauttikaa!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=pmoMFPSL6dU
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä oli kaunis kipale ja hyvät sanat, ihan tuli kyynel silmään ja kauhea koti ikävä.

Äänestä

Stereot ne vaan pauhaa ja naapurin nee-ke-ri ei saa rauhaa ouuuu jeeeee!!!

Äänestä

No jopa pääsi taas perussuomalaiset puhumaan mieliaiheestaan, tai siitä ainoasta josta he yleensä osaavat jotain sanoa...

En edes pyydä aloitusta poistettavaksi. Jääköön se tänne todistukseksi kirjoittajaansa vastaan.

Äänestä
  • "No jopa pääsi taas perussuomalaiset puhumaan mieliaiheestaan, tai siitä ainoasta josta he yleensä osaavat jotain sanoa..."

    Niin, tämä maahanmuutto hulluus on saatava loppumaan ja äkkiä.

    Äänestä

SS kaljupäät ovat taas saaneet vieroitusoireet rauhoittumaan. Elämää on taas seuraavaan laskuun saakka. Hyviä hallusinaatioita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


White is right kirjoitti:

Kyllä Suomessa tehdään kaunista ja hyvää musiikkia.
Afrikkalaiset kulttuurinrikastuttajammekin kuuntelevat tätä herkkää kappaletta vedet silmissä. Nauttikaa!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=pmoMFPSL6dU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu